Załóż bezpłatne konto


Program partnerski

Program Partnerski dedykowany jest dla właścicieli stron internetowych, twórców blogów i innych miejsc cieszących się dużą popularnością w internecie. Jeżeli spełniasz warunki i chcesz spróbować zarobić za paczki Twoich znajomych, klientów i odwiedzających Twoje strony zgłoś się do nas i ustal indywidualne warunki współpracy.

Oferujemy rozliczenia procentowe lub stawki ryczałtowe od sprzedanych usług. Wszystkie parametry współpracy określamy indywidualnie na podstawie potencjału sprzedaży.

Zostań naszym partnerem i wygeneruj dodatkowe stałe dochody. Prowizję płacimy od każdej zrealizowanej sprzedaży bez ograniczeń czasowych a poleceni Klienci są przypisani do Twojego konta na zawsze. Dzięki temu Twoje dochody rosną z każdym poleconym do nas Klientem. 

Procedura jest banalnie prosta:

  • Załóż konto w naszym serwisie - nie musisz nadawać paczek, żeby zostać Partnerem
  • Wyślij zgłoszenie przez formularz kontaktowy wybierając temat "Program Partnerski"
  • Podaj swój login i podaj informacje dotyczące strony internetowej, na której chcesz polecać nasze usługi (ilość użytkowników, odwiedzin itp.)
  • Poczekaj na ofertę współpracy

Po ustaleniu warunków współpracy aktywujemy specjalny link do zamieszczenia na Twojej stronie. Za każdego klienta, który założy konto i dokona zakupów na naszej stronie zostanie naliczona prowizja, której poziom można obserwować na bieżąco w panelu. Wypłata środków może nastąpić w dowolnym momencie jednak minimalna kwota środków do wypłaty to 25,00 PLN.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji.

AllInKurier.pl